Home Informatie Introductieduik Opleidingen Activiteiten Fotoalbum

Duikvereniging Aqua Fun


Impuls 33

(Industrieterrein de Baanstee)

1446 WC Purmerend


E-mail: info@aqua-fun.nl


Bankrekeninng:

NL70 ABNA 0980 0193 03


Klik hier voor een routebeschrijving

BESTUUR


Voorzitter


Secretaris


Penningmeester


Opleidingen


Materiaal


Bar


Activiteiten


Introductieduik


Website



Peter de Leeuw


Leo Osinga


Ap de Boer


Peter van Dulken


Arnoud Joling


Fausto Pisanu


Rob Mank & Karen Tinholt


Rob de Vries


Rob de Vries



voorzitter@aqua-fun.nl


secretaris@aqua-fun.nl


penningmeester@aqua-fun.nl


opleidingen@aqua-fun.nl


materiaal@aqua-fun.nl


bar@aqua-fun.nl


activiteiten@aqua-fun.nl


introductieduik@aqua-fun.nl


info@aqua-fun.nl